Pedesetnica -Duhovi

UTORAK: SV.BARNABA, Apostol

ČETVRTAK: Sv. ANTUN PADOVANSKI, prezbiter i crkveni naučitelj

SUBOTA: Sv.VID, mučenik

U subotu je cjelodnevno klanjanje u našoj crkvi: 7.30 – 16.00.

Molimo ispunite anketu o ljetnom rasporedu sv.misa. Zaokružite što vam se čini najpraktičnije

Podjela fotografija i uspomena ovogodišnje prve pričesti bit će u četvrtak u 17h u velikoj dvorani. Podjela fotografija i uspomena ovogodišnje krizme biti će isti dan (četvrtak) u 19h u velikoj dvorani. Molimo prvopričesnike koji još uvijek nisu vratitli haljinice da to naprave u sljedećem tjednu!

Moguć je izlet do Sarajeva i Bosne: 6.srpnja je posvećenje nove crkve sv.Ignacija u Sarajevu. Lista zainteresiranih polaznika je u sakristiji.

Pogledajte nove brojeve Glasa Koncila, Glasnika SiM, Katoličkog tjednika,  te ostali tisak na stoliću.

Pred nama je period očitovanja rezultata našega rada – u školi, radnom mjestu… Želimo zavrijediti ljetni odmor. Molimo Gospodina da blagoslovi naš rad.