Župni oglasi – 5 (C) Vazmena nedjelja

SRIJEDA: Sv.Rita

PETAK: Marija Pomoćnica,  Gospa od puta

SUBOTA: Sv. Beda Časni; Sv. Grgur, papa

Hod za život je u Zagrebu ove godine u subotu 25.svibnja. Polazak sa Zrinjevca u 10.00.

Najavljeni izlet u mjesta povijesnih stradanja hrvatskog naroda: Gvozdansko i Zrin – Banovina, zakazan u subotu 25.svibnja se odgađa. Razlozi: mali broj prijavljenih te Hod za život kao i izbori 26.svibnja. Novi termin je 8.lipnja. Već prijavljeni se ne trebaju ponovno prijavljivati. Okvirna cijena je 150 kn, koja uključuje putovanje, i ručak. Prijave u sakristiji ili župnom uredu.

Susret ministranata našega dekanata 1.lipnja, na Šalati, s početkom u 14.00.

– Pogledajte nove brojeve Glasa Koncila, Živo vrelo, Katoličkog tjednika,  te ostali tisak na stoliću.

Slobodno uzmite – na stolićima kod stupova –  brošuricu s Doktrinalnom notom pape Ivana Pavla II o sudjelovanju katolika u društvenom životu. Može nam biti orijentir prgodom skorih izbora.

Gospin je  mjesec, pozivamo Vas na svibanjske pobožnosti i moljenje krunice svaki dan u 18.00 sati. Njezin moćni zagovor, te Božji mir i blagoslov počinuo nad Vama i vašim obiteljima.