Župni oglasi – 3. Vazmena nedjelja (C)

C – 3. VAZMENA NEDJELJA

1.  SVIBNJA 2019.

Ponedjeljak: Sv. Irenej, Sv.Dominik Savio

Utorak: Sv.Dujam, biskup i mučenik

Petak: Bl. Ivan Merz, Gospa Trsatska

– Danas će osmoškolci iz naše župe (njih 77) primit sv.potvrdu pod misom u 11.00 sati. Krizmu će podijeliti biskup Mijo Gorski.

Roditeljski sastanak i podjelu haljina, je sutra u ponedjeljak 06. svibnja u 17.00. Podsjećamo: Prva pričest u našoj župi slavit će se slijedeće nedjelje, 12. svibnja u 11 sati.

Stoga će slijedeće nedjelje pučka misa koja se slavi u 11.00. biti u 10.30 – Veliki zbor također, a u 11.00 je Obiteljska misa i prva sv.pričest.

Razmišljamo o jednodnevnom izletu u mjesta povijesnih stradanja hrvatskog naroda: Gvozdansko i Zrin – Banovina. Bilo bi to u subotu 25.svibnja.

Zasad nam je važno vidjeti ima li zainteresiranih. Predprijave u sakristiji ili župnom uredu.

– Pogledajte nove brojeve Glasa Koncila, Veritasa, Kane te ostali tisak na stoliću.

– U mjesecu svibnju, Gospinom mjesec, pozivamo Vas na svibanjske pobožnosti i moljenje krunice svaki dan u 18.00 sati. Njezin moćni zagovor, te Božji mir i blagoslov počinuo nad Vama i vašim obiteljima.