Župni oglasi – 4. (C) Vazmena nedjelja

Utorak: Sv.Matija, apostol

Četvrtak: Sv.Ivan Nepomuk, mučenik

Subota: Sv.Ivan I, papa, mučenik

Danas je Nedjelja Dobroga Pastira. Prva pričest u našoj župi slavi se ove nedjelje, 12. svibnja u 11.00.

Kroz tjedan prvopričesnici mogu doći na večernju misu i tom prigodom vratiti haljine

Hod za život je u Zagrebu ove godine 25.svibnja. Ispred crkve volonteri dijele prigodne majice a stoje i na raspolaganju i za informacije

Razmišljamo o jednodnevnom izletu u mjesta povijesnih stradanja hrvatskog naroda: Gvozdansko i Zrin – Banovina, u subotu 25.svibnja. Okvirna cijena je 150 kn, koja uključuje putovanje, i ručak.

Prijave u sakristiji ili župnom uredu.

– Pogledajte nove brojeve Glasa Koncila, Glasnika Srca I.i M., Veritasa,  te ostali tisak na stoliću.

– U mjesecu svibnju, Gospinom mjesec, pozivamo Vas na svibanjske pobožnosti i moljenje krunice svaki dan u 18.00 sati. Njezin moćni zagovor, te Božji mir i blagoslov počinuo nad Vama i vašim obiteljima.