Župni Oglasi – Nedjelja Uskrsnuća Gospodnjeg

UTORAK: SV.JURAJ, MUČENIK

ČETVRTAK: SV.MARKO, EVANĐELIST

SUBOTU: BL.OZANA KOTORSKA

Dragi Župljani, svima vama, kao i članovima vaših       obitelji čestitamo Sretan i Blagoslovljen Uskrs!

– Sutra na Uskrsni ponedjeljak sv. mise su: 08.00, 11.00 i 18.30.

– Ovaj tjedan župni ured radi samo u hitnim slučajevima, na poziv na telefon ili po dogovoru. No prije i poslije svake mise možete kontaktirati svećenika ili sakristana ako je nešto važnije.

– Ovoga tjedna nema župnog vjeronauka.

– Pogledajte nove brojeve katoličkog tiska na stoliću i čitajući obogatite svoj duhovni i vjernički život.

Zahvaljujem svima na dostojanstvenoj proslavi Velikog Tjedna, molitvenoj i liturgijskoj pribranosti. I to je znak da ovdje želimo naći se u Božjem domu.

– Zahvaljujem mnogim pojedincima i grupama koji su pridonijeli svečanosti i liturgijskoj ljepoti korizme, posebno ovih dana Svetog Trodnevlja: predvoditeljima križnih puteva, karitativnoj grupi, bogoslovima i ministrantima, subraći ispovjednicima i misnicima. Posebnu zahvalu upućujem u ime svih nas našim pjevačima koji su ove obrede jednostavno učinili ljepšim i dubljim.

Zahvaljujem Vam na svim darovima, napose vašoj dobroti, susretljivosti i suradnji.

(Nakon sv. mise je blagoslov jela)