1. Korizmena nedjelja (C)

1. KORIZMENA NEDJELJA (C)

10. ožujak 2019.

Tjedan pred nama je kvatreni korizmeni tjedan:                                                                   srijeda, petak i subota su kvatreni dani kada prakticiramo neki oblik pokore.

U utorak pobožnost Križnog puta predmole  članovi Marijine legije, a u petak članovi Neokatekumenske zajednice

U subotu je cjelodnevno klanjanje, kao i obično svake treće subote u mjesecu, a molimo za potrebe sveopće Crkve, naše domovine i naše župne zajednice. 7.30. – 18.15.

U subotu 16.ožujka pod večernjom sv.misom u 18.30. će Neokatekumenska zajednica naše župe proslaviti 25. obljetnicu djelovanja. Svi su pozvani na svečanost koju će prirediti članovi zajednice, kao i na bratsko druženje u dvorani poslije mise.

Prikupljanje i podjela odjeće i obuće je nova akcija Karitasa naše župe

Prikupljanje od 12. – 14.03.2019, utorak – četvrtak, između 16:00 i 18:00 sati.

Podjela 15.03. (petak) između 16:00 i 18:00 sati, i 16.03. (subota) između 10:00 i 17:00 sati.

Sva odjeća i obuća treba biti čitava i čista.

Prošle smo nedjelje za DUH – Dječju udrugu Hrabrost, za hodočašće djece s posebnim potrebama, prikupili 18.000. kn. Duhovnik udruge p.Damir Kočiš i volonteri zahvaljuju na vrlo značajnoj pomoći.

Novi su brojevi Glasa Koncila, Glasnika Srca Isusova i Marijina, Veritasa i ostalog tiska na stoliću.

Korizma je vrijeme intenzivnijeg duhovnog života izraženoga posebno kroz molitvu i djela ljubavi. Hvala Vam na suradnji i svakom drugom daru.