Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

Župni oglasi – 7. nedjelja kroz godinu (C)

C – 7. NEDJELJA KROZ GODINU

24. Veljače 2019. 

 Ponedjeljak: Sv. Donat zadarski, biskup

 

U petak je prvi petak, u subotu i prva subota. Pater Izidor Jedvaj će se tom prigodom oprostiti od vođenja Cenakula. Zahvaljujemo mu na višegodišnjem odanom vođenju ovoga pastoralnog pothvata naše župe.

Danas naš Župni Caritas organizira prodaju kolača. Prihod ide u fond župnog Karitasa

Raspored proljetnih akcija Karitasa možete pogledati detaljnije na oglasnoj ploči i web stranici.

Pripreme za prvu svetu pričest i potvrdu ulaze u posljednju trećinu, te je važno ne izgubiti ritam u ovom važnom dijelu priprema.

Koristim prigodu napomenuti da od 1. ožujka upisujemo misne nakane za travanj, svibanj i lipanj. Mise upisujemo kvartalno – mjesec dana prije početka jednoga godišnjeg kvartala počinje upis misa koji traje sve dok ima slobodnih termina. Podsjećam, odlukom Nadbiskupije utorkom i petkom navečer  se slave tzv.. kumulativne sv. Mise, tj. mise na više nakana za koje je prilog slobodan, prema mogućnostima.

– Pogledajte nove brojeve Glas koncila, Obnovljenog života, Katoličkog tjednika i ostalog tiska na stoliću.

Zahvaljujući na svakom daru i svakoj suradnji prizivamo na sve nas Božji blagoslov.