Župni oglasi – 5. nedjelja kroz godinu (C)

C – 5. NEDJELJA KROZ GODINU

10. Veljače 2019.

Ponedjeljak: Gospa Lurdska, Dan bolesnih

Četvrtak: Sv.Valentin

Petak: Sv. Klaudije la Colombiere, svećenik DI

Danas je i blagdan Blaženog Alojzija Stepinca, svečana proslava je u Katedrali večeras u 19.00.

Župni karitas je objavio raspored proljetnih akcija. Detaljnije na oglasnoj ploči i web stranici, a možete se poslužiti i letkom na stolićima na dnu crkve.

Hvala članovima Karitasa na požrtvovnosti, te svima vama na velikodušnosti i solidarnosti s najpotrebnijima.

Kršćanska sadašnjost i Hrvatsko katoličko sveučilište priređuju predstavljanje knjige „Alojzije Stepinac Pillar of Human Rights“ autorice Esther Gitman u srijedu 13. veljače u 18 sati na Hrvatskom katoličkom sveučilištu u Zagrebu, Ilica 242 (ulaz iz Domobranske), u Velikoj dvorani (nova zgrada).

Knjigu će predstaviti: izv. prof. dr. Mario Kevo, urednik knjige Višnja Starešina, politička analitičarka i publicistkinja i autorica dr. Esther Gitman.

U četvrtak u 19.15 je sastanak Obiteljske zajednice. Tema je: Brak, očinstvo i majčinstvo pred izazovima. U razmišljanjima na ovu temu pomoći će nam jedan zanimljiv gost!

– Pogledajte nove brojeve Glas koncila, Katoličkog tjednika i ostalog tiska na stoliću.

Zahvaljujući na svakom daru i svakoj suradnji prizivamo na sve nas Božji blagoslov.