Župni oglasi – C – Krštenje Gospodinovo

Utorak: Sv.Anastasija (Stošija), djevica i mučenica

Četvrtak: Sv.Antun opat

Petak: Sv. Margareta Ugarska, redovnica

– Sutrašnjim danom završava božićno vrijeme i započinje „vrijeme kroz godinu“.

– Župni vjeronauk se ne nastavlja ovaj tjedan već poslije 20. siječnja, no u subotu imamo probu pjevanja. Župni ured radi kao i uobičajeno kroz godinu.

– Prva pričest ove godine slaviti će se u našoj župi 12. svibnja u 11.00 sati!

– U srijedu ćemo pod večernjom misom u 18.30. obilježiti 9. godišnjicu služenja sv. Misa za domovinu. Klanjanje u 17.00.  Svi ste dobro došli.

– Iduće nedjelje imamo posebnog gosta na našoj obiteljskoj  misi pa bi bila šteta propustiti čuti što ima reći.

– U subotu je cjelodnevno klanjanje, kao i obično svake treće subote u mjesecu; molimo za potrebe sveopće Crkve, naše domovine i naše župne zajednice:  7.30. – 18.15.

Molitvena osmina za jedinstvo kršćana 2019. pod geslom „Teži za samom pravdom“ (Pnz 16,20) traje od 18. – 25. siječnja. Plakat je u predvorju.

– Pogledajte nove brojeve Glas koncila i ostalog tiska na stoliću.

– Zahvaljujemo svima na lijepom prijemu, i Vašoj susretljivosti kod blagoslova obitelji, te na svakom vašem daru.