Župni oglasi – 2. Nedjelja kroz godinu (C)

C – 2. NEDJELJA KROZ GODINU

20. Siječnja 2019.

Ponedjeljak: Sv. Agneza, djevica i mučenica

Utorak:  Sv. Vinko, đakon i mučenik

Četvrtak: Sv.Franjo Saleški, biskup i crkveni naučitelj

Petak:  Obraćenje sv. Pavla, blagdan

Subota: Sv. Timotej i Tit, biskupi

Danas je gost u našoj župi  – pod misama u 9.30. i 11. 00. vlč. Odilon Singbo, svećenik varaždinske biskupije, duhovnik Hrvatskog Katoličkog sveučilišta. Između ostaloga predstavit će Dom za napuštenu djecu koju vodi u rodnom Beninu.

– U tijeku je  Molitvena osmina za jedinstvo kršćana. Plakat je u predvorju.

Od sutra se nastavlja  i program župnog vjeronauka, pa potičemo roditelje i vjeroučenike – prvopričesnike i krizmanike – na redovitost, jer se vrijeme podjele sakramenata znatno približilo.

Prva sv. Pričest u našoj župi slaviti će se u nedjelju 12. svibnja pod sv. Misom u 11.00 sati;  Krizma u nedjelju 5. svibnja u 11.00 sati.

– Pogledajte nove brojeve Glas koncila, Katoličkog tjednika, Obnovljenog života i ostalog tiska na stoliću.

– Hvala na obiteljskim darovima za župu u različitosti njenih potreba, te na spremnosti za suradnju.