Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

Župni oglasi – Sveta Obitelj Isusa, Marije i Josipa

C – SVETA OBITELJ ISUSA, MARIJE I JOSIPA

  1. prosinac 2018.

Ponedjeljak: Sv. Silvestar I, papa

Utorak: Sv. Marija Bogorodica – svetkovina; Nova godina

Srijeda: Sv. Bazilije Veliki i Grgur Nazijanski, biskupi

Četvrtak: Presveto Ime Isusovo

 

– U ponedjeljak,  na Staru godinu, dođite da pod večernjom sv. misom u 18,30 sati zahvalimo Bogu za proteklu godinu. U utorak na svetkovinu sv. Marije Bogorodice, tj. na Novu godinu sv. mise su u 08.00, 11.00 i 18.30 sati.

U subotu neće biti cenakula.

– Blagoslov obitelji je u tijeku. Ako smo slučajno nekoga preskočili, ili ako netko nije bio doma, molimo Vas prijavite naknadni blagoslov u sakristiji ili putem elektronske pošte. Zbog blagoslova obitelji ovih dana župni ured radi od srijede do petka samo prije podne od 10 do 12 sati. Zahvaljujemo svima na lijepom prijemu, strpljivosti i Vašoj susretljivosti.

– Pogledajte nove brojeve tiska na stoliću. Ako netko nije dobio župni list „Srce Marijino, može ga uzeti na stoliću pri dnu crkve.

Hvala svima koji su se ovih božićni dana angažirali oko liturgijskih slavlja, priredbi i uređenja naše crkve; hvala na  svakoj pomoći i daru. Neka nas sve dobri Bog obdari svojim mirom i blagoslovom.

– U našoj župi u 2018. godini bilo je: 60 krštenih, 25 vjenčanih, 92 umrlih, 79 prvopričesnika i 61 krizmanika.