Župni oglasi – 1. (C) nedjelja Došašća (Adventa)

C – 1. NEDJELJA DOŠAŠĆA

1. PROSINCA 2018.

Ponedjeljak: Sv. Franjo Ksaverski, prezbiter

Utorak: Sv. Ivan Damašćanski, naučitelj Crkve

Četvrtak: Sv.Nikola, biskup

Petak: Sv.Ambrozije, naučitelj Crkve, prvi petak

Subota: Bezgrešno začeće Bl. Djevice Marije – svetkovina, obljetnica posvete crkve

– Današnjom nedjeljom započinje nova liturgijska godina.

Od sutra  započinjemo mise zornice u 06,00 sati kojima se na poseban način pripravljamo za Božić.

Svako jutro pod misom bit će priliku za ispovijed.

Nema jutarnje mise u 07,00 sati.

Danas će pod misom u 9.30. biti predstavljanje ovogodišnjih prvopričesnika. A slijedeće nedjelje na istoj misi predstaviti će nam se naši ovogodišnji krizmanici

– Članovi Karitasa izradili su adventske vijence, kojima od srca zahvaljujem na trudu i vremenu. Prihod od prodaje namijenjen je za potrebite župljane.

– Slijedeće nedjelje pod sv. misom u 09,30 sati dolazi nam sv. Nikola.     Pri dnu crkve je kutija za dobrovoljne priloge za darove.

U predvorju također možete nabaviti  katoličke kalendare za 2019.

– Pogledajte nove brojeve katoličkog tiska na stoliću.

Uz sve naše redovite i brojne obveze osjetimo impuls Došašća, te se pripremimo za svetkovinu Božića!