Župni oglasi – Svetkovina Krista Kralja 25.12.

B – ISUS KRIST KRALJ SVEGA STVORENJA – SVETKOVINA

1. Studenog 2018.

Ponedjeljak:  Sv. Ivan Berchmans, redovnik DI

Srijeda: Sv.Jakov Markijski

Petak: Sv.Andrija apostol

Subota: Sv. Edmund Campion, Sv. Robert Southwell, svećenici DI i mučenici

Prva Subota, Cenakul

Slijedeće Nedjelje je 1. Nedjelja Došašća, vrijeme priprave za Božić, na koji se pripremamo i zornicama

– Slijedeće nedjelje pod sv. misom u 09.30 sati bit će predstavljanje ovogodišnjih prvopričesnika.

U četvrtak u 19.15, je sastanak Obiteljske zajednice.

Članovi župnog karitasa ovaj tjedan izrađuju adventske vijence koje ćete moći kupiti slijedeće nedjelje. Kao i uvijek prihod ide u fond župnog karitasa.

Još prikupljamo ideje i fotografije za naš godišnjak – možete nas kontaktirati putem e-mail župe, ili donijeti u župni ured.

– Pozivam na probe pjevanja za sve zborove: dječji zbor subotom u 10 sati; veliki zbor četvrtkom u 19:30 sati.

– Pogledajte novi broj Glas Koncila, Katolički tjednik, Kana i ostali  tisak na stoliću. Slijedeće nedjelje moći će se nabaviti  katolički kalendari za 2019.

– Zahvalni Bogu za proteklu liturgijsku godinu u zahvalnosti se pripremimo za radosno vrijeme Došašća!