Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

Župni oglasi – 33. B. kroz godinu

B – 33. NEDJELJA KROZ GODINU

  1. Studenog 2018.

Ponedjeljak: Sv. Josip Pignatelli, svećenik DI

Srijeda: Prikazanje Bl. Djevice marije (Gospa od Zdravlja)

Četvrtak: Sv.Cecilija, mučenicia, žaštitnica crkvene glazbe

Petak: Sv.Klement I, papa

Subota: Sv. Andrija Dung-Lac i drugovi, mučenici, Sv. Krizogon (Krševan)

 SLIJEDEĆE NEDJELJE JE SVETKOVINA KRISTA KRALJA

 Slijedeći vikend je sajam igračaka u našoj župi

Prikupljanje: 23.11.2018 (petak) (16:00 – 18:00)

24.11.2018 (subota) (10:00 – 14:00)

Prodaja (dobrovoljni prilozi za župni Caritas):                                                   nedjelja, 25.11.2018, 7:30-12:30.

U povodu blagdana Sv. Cecilije  u subotu 24. studenog 2018 u 19 h, u dvorani PC je susret i predavanje Društva ZDRAVLJE i GLAZBA, Radenci iz Slovenije, Tema:  GLAZBA KROZ STOLJEĆA I UTJECAJ GLAZBE NA DUHOVNOST.

Uzvratna utakmica ministranata naše župe je nakon silne borbe ipak završila zlatnim golom ekipe iz Palmotićeve te je konačan rezultat bio 7-6. Usprkos rezultatu polet naših ministranata nije bio umanjen te ih sada vidimo u stalnom postavu spremni za sljedeću utakmicu.

– U pripremi smo godišnjeg lista naše župe «Srce Marijino», pa tko god ima neko zanimljivo iskustvo ili svjedočanstvo vjere, karitativnog djela ili slično što bi moglo biti obogaćenje za sve, napišite i pošaljite na e-mail adresu župe. Rok je do kraja mjeseca.

– Pogledajte novi broj Glas Koncila, Katolički tjednik, Radosnu vijest i ostali  tisak na stoliću.

– Zahvalni Bogu i jedni drugima za svako dobro, molimo njegovu zaštitu i blagoslov!