Župni oglasi -32.B. nedjelja kroz godinu

Utorak: Sv. Stanislav Kostka, redovnik Di

Srijeda: Sv. Nikola Tavelić, prezbiter i mučenik

Četvrtak: Sv.Albert Veliki

Petak: Sv. Rok Gonzales, Alfonso Rodriguez, Ivan del Castillo, svećenici i mučenici DI

Subota: Sv. Elizabeta Ugarska

U subotu 17.studenoga je cjelodnevno klanjanje za obitelji, našu župu i Domovinu: od završetka jutarnje sv.mise (7.30) do 15.00.

Zahvaljujemo članovima našega župnog Karitasa koji su protekli tjedan uspješno organizirali i proveli prikupljanje i podjelu odjeće i obuće.

U pripremi smo godišnjeg lista naše župe «Srce Marijino», pa tko god ima neko zanimljivo iskustvo ili svjedočanstvo vjere, karitativnog djela ili slično što bi moglo biti obogaćenje za sve, napišite i pošaljite na e-adresu župe. Rok je do 25. studenog.

Ministani naše župe 17.11., u 11.00 imaju uzvratni susret s ekipom iz Palmotićeve.

Večeras je u našoj crkvi poslije večernje mise, cca 19.15 mali koncert grupe učenika i nastavnika škole harfe. Ulaz slobodan!

U četvrtak, 15.11. 2018. u 19:30, na Fakultetu filozofije i religijskih znanosti, u velikoj dvorani „Antun Bauer“, nastupit će Marija Sekelez u predstavi:  „Oskar i gospođa u ružičastom“. Dobro došli!

Stigao je novi broj Glasa koncila, Veritas, Katolički tjednik; pogledajte i ostali tisak na stoliću.

U zahvalnosti za sva dobra i svaku pomoć, neka nas sve prati Božji blagoslov i zaštita!