Župni oglasi

Četvrtak:    Sv. Većeslav, mučenik; Sv. Lovro Ruiz i drugovi, mučenici

Petak:           Sv. Mihael, Gabriel i rafael, arkanđeli

Subota:        Sv. Jeronim, prezbiter i crkveni naučitelj

– Od sutra započinje redoviti župski vjeronauk za sve razrede. Raspored pogledajte na oglasnoj ploči.

Pozivam djecu također na probe pjevanja subotom u 10:00 sati i naša nedjeljna slavlja sv. Mise.

– Slijedeće nedjelje sestre Franjevke iz Barutanskog ogranka slave 50 godina samostana i dječjeg vrtića. Misno slavlje u 18:30 sati u našoj crkvi predvodit će mons. Valentin Pozaić, biskup u miru. Program proslave pogledajte na oglasnoj ploči. Slijedeće nedjelje neće biti sv. Mise u Barutanskom ogranku.

– Od ponedjeljka do petka u vremenu od 16 do 18 sati župni karitas prikuplja čistu i upotrebljivu robu u maloj dvorani PC. Podjela će biti slijedeći tjedan.

– U subotu 14. listopada je zajedničko hodočašće hrvatskih i slovenskih vjernika u Stičnu (Slovenija)prigodom 100. obljetnice ukazanja Gospe u Fatimi, pod nazivom „Zajedno živjeti Marijin poziv“.  Pozivam Vas na hodočašće u to lijepo svetište, a program ćemo, uz ono već predviđeno, još dodatno obogatiti. O detaljima slijedeće nedjelje. Prijavit se možete u sakristiju.

– Od 12. do 22. listopada, zajedno sa župom Presv. Srca Isusova iz Palmotićeve organiziramo hodočašće Majci Božjoj Fatimskoj i sv. Jakovu. Sve detalje i program pogledajte na oglasnoj ploči.

– Stigao je novi broj Glasa koncila, Marija, Katolički tjednik, a pogledajte i ostali tisak na stoliću.