Župni oglasi

Srijeda:        Sv. Ćiril i Metod, zaštitnici Europe

Četvrtak:    Sv. Marija Goretti, djevica i mučenica

Petak:           Prvi Petak

– Od danas pa do početka rujna vrijedi ljetni raspored sv. Misa: nedjeljom u 08:00, 10:00 i 18:30 sati. Radnim danom ostaje isti raspored. Župni ured radi skraćeno, od 17:30 – 18:15 sati.

– Na prvi petak je klanjanje u 18:00 sati.

– U subotu 08. srpnja u Cvitovićima, u Slunju, je mlada misa vlč. Pere Jurčevića, nekada bogoslova koji je dosta bio prisutan u našoj župnoj zajednici. Zainteresirani se mogu prijaviti u sakristiji ili župnom uredu.

Tjedan kasnije, tj. 16. srpnja u 10:30 sati u mjestu Jalžabet je mlada misa p. Tomislava Magića. Sve vas rado očekuje na svojoj mladoj misi. Ako bude dovoljno zainteresiranih, organizirat ćemo zajednički prijevoz.

– Od tiska stigao je novi broj Glas Koncila, Katolički tjednik. Pogledajte i ostali tisak na stoliću.